Poradnik

28-07-2021 11:01

Letni serwis klimatyzacji - o czym pamiętać, udając się na przegląd

Zdaniem fachowców zamiast o letnim serwisie klimatyzacji powinno pamiętać się o wiosennym. Wówczas można uniknąć kolejek. Co robić, gdy dopiero przy pierwszych większych, lipcowych upałach przypomni się nam, że warto byłoby wykonać serwis klimatyzacji? Nic prostszego! Wystarczy udać się do ASO SEAT.

Czytaj więcej
21-06-2021 12:45

Czujniki śledzące ruch oczu - jak nowa technologia wpływa na bezpieczeństwo jazdy samochodem?

Współczesne samochody dla podwyższenia poziomu bezpieczeństwa muszą być jeszcze bardziej ergonomiczne. Właśnie z tego powodu Inżynierowie SEAT-a rozpoczęli pierwsze testy wykorzystujące okulary, które monitorują ruch tęczówek.

Czytaj więcej
20-05-2021 13:58

Jak prawidłowo użytkować samochód hybrydowy?

Jazda samochodem hybrydowym zasadniczo nie różni się od poruszania się zwykłym pojazdem spalinowym. Jeśli jednak chcemy korzystać z najnowocześniejszej technologii tak, by auto faktycznie spalało mniej benzyny, warto poznać kilka podstawowych zasad.

Czytaj więcej
28-04-2021 13:46

Brak i nadmiar oleju w silniku - czym grożą?

Kontrolowanie stanu oleju w silniku to dobry zwyczaj, który pomimo całej elektronicznej aparatury kontrolnej silnika powinien wyrobić w sobie każdy kierowca. Czym grozi niedobór oleju i czy jego nadmiar może okazać się groźny? Sprawdzamy!

Czytaj więcej
14-03-2021 14:46

Czy hybrydy to nudne auta? NIE!

Skąd w ogóle takie pytanie? Stereotyp mówi, że ekonomiczna jazda kojarzy się z powolnością i nudą. Tymczasem hybrydowe auto to takie, które ma aż dwa silniki, a więc i więcej mocy przy niższym spalaniu. Czy to nudne? Zdecydowanie nie!

Czytaj więcej