Bezpieczna zima z SEAT Serwis

Ciesz się podróżą – my zajmiemy się resztą. ​
SEAT Serwis to przeszkolona załoga i narzędzia dedykowane do Twojego SEAT-a.
​Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo – korzystamy wyłącznie z Oryginalnych Części i Akcesoriów SEAT.​

Wymiana kół i opon

Ląduj zawsze na 4 koła! Mieszanka gumy opon letnich i zimowych ma różny skład i właściwości. Dzięki temu twardość opony jest zawsze optymalna, a droga hamowania maksymalnie krótka.​ Pamiętaj, by używać odpowiednich opon, pasujących do danego sezonu. 

Wymiana oleju

Już dziś zadbaj o spokój i bezpieczeństwo w trakcie zimowych przygód: wymień olej silnikowy na świeży. To najlepszy sposób na ochronę silnika Twojego SEAT-a.

Wymiana klocków

Zatrzymuj się tam, gdzie chcesz! W SEAT Serwis sprawdzimy Twoje auto i w razie potrzeby wymienimy klocki hamulcowe na nowe. Czuj się bezpiecznie na drodze i czerp jak najwięcej przyjemności z jazdy. 

Przegląd okresowy

Regularne wykonywanie przeglądu okresowego jest kluczem do bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy. Twój SEAT będzie Ci wdzięczny, jeżeli powierzysz go opiece SEAT Serwis.

Oryginalny olej silnikowy

Weź to na świeżo! Smarowanie i chłodzenie silnika, zapobieganie korozji i gromadzeniu się osadów – olej silnikowy ma wiele zadań. Oryginalny Olej Silnikowy spełnia restrykcyjne normy producenta, które stworzono by chronić silnik Twojego SEAT-a.

Oferta dotyczy wyłącznie aut marki SEAT z wyłączeniem modeli CUPRA i Exeo. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi wyrażonymi w polskich złotych brutto i obowiązują do odwołania. Szczegóły oferty oraz finalną wycenę sprawdzisz u Partnera Serwisowego SEAT. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.