SEAT serwis – Zielona Góra

08-10-2019 09:44

Nagła stłuczka uniemożliwiająca użytkowanie samochodu? Zmiana pogody, a wraz z nią – opon? A może konieczność usprawnienia pracy klimatyzacji przed długą trasą? SEAT serwis (Zielona Góra) kompleksowo zadba o Twój samochód, zapewniając komfort jazdy oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. Dlaczego to właśnie nasze usługi cenią sobie szczególnie wymagający kierowcy? Sprawdź!

Autoryzowany serwis w gotowości zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz pomocy. Posiadanie swojego pojazdu wiąże się z ponoszeniem nieustannych kosztów eksploatacji. Na grubości portfela odbija się nie tylko tankowanie, ale przede wszystkim inne wydatki – ubezpieczenie, naprawy, przeglądy techniczne, konserwacja. Coraz większa rzesza świadomych kierowców rezygnuje z usług małych, drogich i nierzetelnych warsztatów na rzecz ASO (autoryzowanych serwisów obsługi), których reprezentantem jest SEAT serwis w Zielonej Górze.

Dlaczego tak się dzieje?

Kierując swoje kroki do autoryzowanego serwisu konkretnej marki, możemy liczyć na fachową obsługę, która na bieżąco przechodzi szkolenia zapoznające ją z nowymi technologiami w samochodach konkretnych producentów. W przeciwieństwie do standardowych warsztatów mechanicznych, punkty ASO są bardzo dobrze wyposażone w urządzenia diagnostyczne i sprzęt, który często udostępniany jest jedynie autoryzowanym punktom. ASO dysponują jedynie wysokiej klasy, oryginalnymi częściami. Ponadto, regularne serwisowanie nowych pojazdów w autoryzowanych punktach znacznie podnosi ich wartość rynkową, co daje szansę na korzystne sprzedanie ich w przyszłości.

Sprawdzony serwis SEAT? Zielona Góra zaufała punktowi Świtoń-Paczkowski. Serwis dealera SEAT w Zielonej Górze od wielu lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu napraw mechanicznych i blacharskich, przeglądu klimatyzacji, wymiany ogumienia, diagnostyki elektronicznej oraz wymiany części. Dzięki szerokiemu spektrum działania, wykwalifikowanym pracownikom, nowoczesnemu zapleczu technicznemu, sprawnemu działaniu i atrakcyjnym cenom możemy szczycić się pozycją lidera w Zielonej Górze i okolicach.